Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    1 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    13 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
Praca.pl Praca śląskie Chorzów Konsultant ds. Wdrożeń Chorzów
Konsultant ds. wdrożeń systemu klasy ERP IMPULS EVO

BPSC SA
Chorzów
praca stacjonarna
3984 dni temu

Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych SA
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

w obszarze produkcji w przemyśle spożywczym
(branża mięsna, mleczarska, produkcja soków itp.)

Miejsce pracy: Chorzów
Nr Ref.: 09/CKPP/2013

Zakres obowiązków:

Udział we wdrożeniach systemu klasy ERP IMPULS EVO w obszarze produkcji w przemyśle spożywczym w charakterze konsultanta / młodszego konsultanta. W szczególności do zakresu obowiązków będzie należało:

  • analiza działalności klienta w obszarze produkcji w celu określenia potrzeb i oczekiwań
  • prezentacja systemu
  • prowadzenie szkoleń i prac konsultacyjnych
  • świadczenie usług konsultacyjnych
  • sporządzanie dedykowanych wydawnictw dla Klienta
  • opracowanie pisemnych analiz
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość zagadnień dotyczących zintegrowanych systemów zarządzania przedsiębiorstwem,
  • znajomość zagadnień dotyczących produkcji w przemyśle spożywczym mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemu ERP w  w/w  obszarze
  • pełna dyspozycyjność (częste wyjazdy służbowe)
  • kreatywność, samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
  • stabilną pracę w firmie będącej liderem na rynku
  • stały dostęp do najnowocześniejszych technologii
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i bonusów
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)