Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    15 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant ds. Wdrożeń

SUMA System Sp.j.
Chorzów
praca stacjonarna
2883 dni temu

Ogłoszenie numer: 1111719, z dnia 2016-06-03

Firma SUMA System Sp.j. jest firmą specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla zakładów przemysłu spożywczego a w szczególności dla zakładów przetwórstwa mięsa.
Wiedza, jaką posiadamy z zakresu technologii produkcji spożywczej jak i wiedza informatyczna nabyta w wielu projektach informatycznych pozwala nam na przedstawienie swojej oferty na nowoczesny, kompleksowy system informatyczny SUMA System dla średnich i dużych zakładów przetwórczych wdrażany z powodzeniem w Polsce jak i za granicą.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska

  • Bieżąca obsługa serwisowa Klienta, wsparcie techniczne i merytoryczne.
  • Opracowanie dokumentacji technicznej i wdrożeniowej.
  • Testowanie systemu.
  • Udział w projektach wdrożeniowych, analiza potrzeb Klienta, implementacja systemu, szkolenia.

Wymagania

  • Preferowane wykształcenie o profilu informatycznym.
  • Znajomość baz danych MS SQL.
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy i budowania relacji z klientem.
  • Dokładność, rzetelność w wykonywaniu działań oraz elastyczność.
  • Umiejętność pracy z ludźmi oraz budowania dobrych relacji w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka rosyjskiego.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Przyjazne środowisko pracy w sympatycznym zespole.
  • Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.