Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Pracownik Kolektury Lubuskie
Konsultant ds. wsparcia technicznego klienta

AUDIT Doradztwo Personalne
lubuskie, Gorzów Wielkopolski
praca stacjonarna
2757 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska:

  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta niemieckiego
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
  • udzielanie informacji klientom i pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • dokumentowanie powstałych akcji w systemie ticketowym

 Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • doświadczenie w obsłudze telefonicznej klienta niemieckiego
  • inicjatywa w działaniu
  • poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania
  • determinacja ukierunkowana na rozwiązywanie problemów
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku pomiędzy godzinami 7:00 a 18:00
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • podstawowa znajomość MS Office, doświadczenie w pracy z systemem ticketowym
  • minimum średnie wykształcenie

OFERUJEMY:

  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie za pracę
  • udział w profesjonalnym pakiecie szkoleń
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • dostęp do prywatnej służby zdrowia
  • doświadczenie zawodowe w obszarze Business Portalu
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • przyjazną atmosferę pracy