Konsultant ds. zatrudniania cudzoziemców

AUDIT Doradztwo Personalne

Gorzów Wielkopolski

13 dni temu

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków:

  • Rekrutacja pracowników z Ukrainy
  • Koordynowanie ich przyjazdu i zakwaterowania
  • Przygotowywanie dokumentów legalizujących ich pobyt w Polsce
  • Wykonywanie tłumaczeń
  • Udział w szkoleniach pracowników

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobra znajomość rosyjskiego i/lub ukraińskiego
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji

Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Specjalista ds. Rekrutacji Praca Specjalista ds. Rekrutacji

Rekrutują z Praca.pl