Konsultant działu call center

AGENCJA ZATRUDNIENIA KSService sp. z o.o.

Szczecin

95 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, Firmy z branży BPO, specjalizującej się w zakresie telefonicznej obsługi klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: KDCC/SZN/082017

OBOWIĄZKI

Aktualnie poszukujemy pracownika odpowiedzialnego za wsparcie techniczne klientów Niemieckich oraz oferowanie dodatkowych produktów i usług.

WYMAGANIA

Nie wymagamy doświadczenia. Zależy nam przede wszystkim na komunikatywności, wysokiej kulturze osobistej i zaangażowaniu, a także na biegłej znajomości języka niemieckiego (poziom B2).

OFERUJEMY

Z naszej strony możemy zapewnić płacę w wysokości 4000 zł brutto, umowę o pracę, szkolenie przygotowujące, dodatki do pensji (system premiowy, dodatek relokacyjny, bonusy za polecenie kandydata) oraz bonusy pozapłacowe, w tym: kartę Multisport, opiekę zdrowotną, dodatkowe ubezpieczenie.
Nie czekaj, aplikuj już dziś.

Poznaj stanowisko: Konsultant Telefoniczny

Konsultant telefoniczny to osoba, która za pomocą telefonu, skypa udziela porad dla klientów biznesowych lub indywidualnych w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usług it, prawie, finansach, reklamie, a także buduje i utrzymuje pozytywne relacje z klientami. Pracownik ten powinien mieć wykształcenie min. średnie oraz umiejętności w obsłudze komputera w stopniu ...
Konsultant Telefoniczny Praca Konsultant Telefoniczny

Rekrutują z Praca.pl