Netia S.A jest jednym z największych i jednocześnie najszybciej rozwijającym się operatorem telekomunikacyjnym w Polsce . Dostarczamy kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line. Poszukujemy:

Konsultantów Infolinii Sprzedażowej

W lokalizacji: Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa, Poleczki 13

Zadania:
  • Odbieranie połączeń telefonicznych od Klientów w celu zaproponowania im usług Netii
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami
Wymagania:
  • Komunikatywność, łatwość w posługiwaniu się słowem
  • Umiejętność pracy z komputerem i programami biurowymi
  • Zaangażowanie w pracę
  • Pozytywne nastawienie
Oferujemy:
  • Umowę zlecenie
  • Stawkę podstawową 13 zł/h oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • Cykl specjalistycznych szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • Dla najlepszych możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Poznaj stanowisko: Konsultant Telesprzedaży

Konsultant telesprzedaży jest to osoba, która telefonicznie sprzedaje produkty oraz usługi firmy klientom biznesowym i indywidualnym, a także udziela informacji na temat produktów oraz buduje pozytywne relacje z klientami. Konsultant telesprzedaży powinien mieć wykształcenie min. średnie oraz umiejętności w obsłudze komputera w stopniu dobrym i doświadczenie w ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl