Najnowsze oferty pracy

  • Kosmetolog

    La MakeUp Sp. z o.o.   Warszawa, Wola, CH Wola Park     praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Opis stanowiska: Planowanie zabiegu kosmetologicznego właściwie dobranego do rodzaju i kondycji skóry, Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań, Dobieranie środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji domowej, Prowadzenie dokumentacji...
  • Specjalista Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  część etatu  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant - Kosmetolog

Douglas Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2210 dni temu

Wyślij swoją aplikację do naszej Perfumerii na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • Wykonywanie zabiegów kosmetycznych
  • Profesjonalna obsługa klientów zgodna ze standardami firmy
  • Kreatywne i zaangażowane uczestnictwo w promocjach, konkursach i akcjach
  • Rozstrzyganie reklamacji
  • Dbałość o wygląd Perfumerii
  • Uzupełnianie towaru na sklepie

Profil idealnego kandydata:

  • Doświadczenie w branży kosmetycznej lub ukończony kurs kosmetyczny
  • Umiejętność wykonywania zabiegów kosmetycznych
  • Zainteresowanie trendami kosmetycznymi i makijażowymi
  • Zorientowanie na klienta
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista i zadbany wygląd
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • Doświadczenie w sprzedaży i w kontakcie z klientem będzie mile widziane

Oprócz wspaniałej przygody w świecie piękna oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Elastyczny system czasu pracy lub praca weekendowa
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Atrakcyjne Ubezpieczenie na życie
  • Mybenefit
  • Możliwość udziału w tworzeniu strategii firmy
  • Rozbudowany system szkoleniowy
  • Ubezpieczenie szkolne dla dzieci