Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Wadowice
Konsultant medyczny - Sprzedawca w sklepie medycznym

LIFE CARE GL+ SP. Z O. O.
Wadowice
praca stacjonarna
3474 dni temu

Ogłoszenie numer: 528740, z dnia 2014-10-20

Life+ Sp. z o.o. to wiodąca firma rynku zaopatrzenia medycznego i ortopedycznego w Polsce. Life+ to ponad 50 salonów medycznych wraz z profesjonalną pomocą konsultantów w całej Polsce oraz grupa wykwalifikowanych Przedstawicieli Medycznych.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wadowice

Nr Ref.: KM – W

Opis stanowiska

  • realizacja ambitnych planów sprzedaży;

  • rzetelne prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością salonu medycznego;

  • kreowanie i dbałość o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe medyczne (preferowane: fizjoterapeuta);

  • mile widziany 12 miesięczny staż pracy na podobnym stanowisku, w sklepie zaopatrzenia w sprzęt ortopedyczny i środki pomocnicze;

  • atutem będzie doświadczenie w kontaktach z lekarzami specjalistami ortopedii, neurologii, rehabilitacji;

  • samodzielność, umiejętność organizacji czasu pracy, odpowiedzialność;

  • prawo jazdy kategorii B;

  • znajomość technik sprzedaży.

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do realizacji założonych planów – stałą pensję i premię uzależnioną od wyników sprzedaży;

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się sieci medycznej;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • profesjonalne szkolenia.