Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Programista Microsoft Dynamics AX (X/X++) Gdańsk
Konsultant Microsoft Dynamics Nav/Project Manager

New-Invest
Gdańsk
praca stacjonarna
2428 dni temu

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy która bierze udział w wielu międzynarodowych projektach, między innymi w sektorze publicznym oraz finansowym. Firma koncentruje się na technicznych aspektach projektów internetowych

Miejsce pracy: Gdańsk

Wynagrodzenie:
  • umowa o pracę: 5200-8700 zł netto

  • umowa B2B: 9000-15000 netto+ VAT

Obowiązki:
  • Wsparcie oraz kontakt z użytkownikami MS Dynamics NAV (użytkownicy: krajowi oraz międzynarodowi)
  • Wsparcie użytkowników na pierwszym poziomie
  • Analiza błędów i rozwiązywanie problemów w systemach aplikacji
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji systemowej w języku polskim
  • Pomoc podczas wdrażania nowych systemów;
  • Wdrażanie nowych klientów do systemu
  • Wsparcie różnych projektów w dziedzinie IT-Applications
  • Współpraca z różnymi osobami wewnętrznymi i zewnętrznymi
Wymagania:
  • Dobra znajomość systemu ERP, MS Dynamics NAV, a także produkcji modułów i magazynu
  • Mile widziane doświadczenie z EDI
  • Doświadczenie w przemyśle spożywczym
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
Firma oferuje:
  • Możliwość pracy zdalnej - 1 raz w tygodniu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Budżet na szkolenia/kursy/konferencje
  • Prywatną opiekę medyczną
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.