Najnowsze oferty pracy

  • Dynamics 365 F&O Functional Consultant

    Medicover sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca zdalna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    8 dni
    Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: Szczegółowa analiza i zrozumienie wymagań biznesowych klienta w zakresie wdrożenia systemu Dynamics 365 F&O. Projektowanie i konfiguracja odpowiednich rozwiązań w systemie, które spełniają potrzeby biznesowe klienta....
Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant MS Dynamics AX (finanse)

Nigel Frank International
małopolskie
praca stacjonarna
2815 dni temu

Nigel Frank International jest światowym liderem doradztwa personalnego, który specjalizuje się w rekrutacji tylko Microsoft Dynamics (AX, NAV i CRM), SharePoint i BI oraz kadry kierowniczej.
Oferujemy najwięcej stanowisk pracy w dziedzinie MS Dynamics, SharePoint i BI. Nigel Frank International szybko stał się liderem na rynku, w rekrutacji Microsoft Dynamics i oferuje wiele miejsc pracy z zakresu Microsoft Dynamics, SharePoint i Business Intelligence.

Nr ref.: ax2906

Dla jednego z naszych kluczowych klientów poszukujemy specjalisty w zakresie wdrożenia i wsparcia systemu Dynamics AX, który będzie pełnił rolę eksperta ds. rozwiązań ERP (DAX)

Podstawowe zadania:
  • utrzymanie i wsparcie powdrożeniowe w zakresie optymalizacji i konfiguracji systemu Dynamics AX 2012
  • analiza potrzeb użytkowników i wprowadzanie dodatkowych optymalizacji usprawniających korzystanie
  • udział we wdrożeniu systemu Dynamics AX w dalszych oddziałach grupy
  • szkolenie użytkowników
Wymagania:
  • doświadczenie minimum dwa lata w realizacji projektów wdrożeniowych Microsoft AX w wybranych obszarach (finanse, logistyka, sprzedaż, produkcja)
  • umiejętność prowadzenia dokumentacji tworzonych modyfikacji
  • umiejętność programowania w językach X++, C# i/lub C++ będzie dodatkowym atutem
  • praktyczna znajomość i doświadczenie w realizacji procesów wdrożeniowych w całym cyklu życia projektu
Klient oferuje:
  • atrakcyjne warunki pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczność formy współpracy
  • stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego