Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant MS Dynamics AX

PGB Human Resources
wielkopolskie
praca stacjonarna
2775 dni temu

Agencja Personalna PGB HR dla swojego stałego Klienta z Malty poszukuje osoby na stanowisko: Konsultant Ms Dynamics AX

Sektor: Oprogramowanie komputerowe
Miejsce pracy: Malta

O firmie:

Nasz klient to międzynarodowy dostawca rozwiązań z braży biznesowej i IT. Zajmuje się głównie rozwijaniem systemów klasy ERP i CRM, branżą eCommerce i integracją IT.

Produkty:

Niektóre spośród produktów: eCommerce, Magneto Gold Partner, Systemy ERP , Magneto, Custom Development, Microsoft Dynamics and IT Support.

Miejsce pracy: wielkopolskie
Nr ref.: KD_0816_MAL_IT
Opis stanowiska:
  • współpraca z team liderami i architektem technicznym
  • dostarczenie klientowi informacji o produkcie
  • konsultacje i komunikacja z klientem poprzez rozwój produktu na każdym etapie rozwoju
  • pomoc prze zarządzaniu projektem
  • testowanie dopasowania produktu do potrzeb klienta
  • testowanie migracji danych
  • koordynowanie realizacji nowych rozwiązań
  • wsparcie produktu
  • ok. 25% czasu pracy poza biurem- podróże do klientów
Wymagania:
  • znajomość branży analizy biznesowej lub konsultingu
  • ukończone studia wyższe, preferowane kierunki powiązane z biznesem i IT
  • dobra znajomość powiązanych produktów, takich jak: AX, ERP, NAV lub SAP
  • znajomość modułów (ERP), głównie: finance, magazynowanie, logistyka
  • silne zdolności analityczne, umiejętność prezentacji oraz obsługa klienta
  • dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • wynagrodzenie roczne €35.000- €40.000 brutto
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
  • rozwój w ramach struktur firmy

Benefity:

  • pakiet relokacyjny
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • dla kandydatów spoza Uni Europejskiej finansowanie wizy

IT and TELECOM

recruitment practice
Rekrutacja pracowników
w IT i telekomunikacji
PGB Human Resources jest obecne w czterech obszarach działalności związanej z zasobami ludzkimi:
  • rekrutacja pracowników, selekcja i doradztwo personalne (Assessment Center, testy osobowościowe, werbalne analityczne, head-huniting, executive search),
  • szkolenia i rozwój (teambulding, Development Center),
  • doradztwo HR (audyty, systemy motywacyjne),
  • outsorcing (wsparcie sił sprzedaży, interim management).
PGB Human Resources Sp. z o.o.

info@pgbhr.com

www.pgbhr.com

Numer w rejestrze agencji: 6457

Nasze usługi:
  • Rekrutacja i selekcja
  • Head-hunting
  • Executive search
  • Testy kompetencyjne
  • Assessment Centre
Specjalizacje rekrutacyjne:
  • Administracja biurowa
  • Budownictwo i nieruchomości
  • Finanse i bankowość
  • Inżynieria i Technologia
  • IT
  • Logistyka, Spedycja, Zakupy
  • Marketing
  • Medycyna i Farmacja
  • Obsługa Klienta, Call Center
  • Prawo
  • Sprzedaż B2B

Zachęcamy również do przesyłania swojego CV również pod kątem innych projektów rekrutacyjnych na adres

rekrutacja@pgbhr.com