Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

Polecamy

2016-08-25

Informatyka / Programowanie

mazowieckie, Warszawa
Polecamy

2016-08-22

Informatyka / Administracja

Polecamy

dziś

Konsultant/Programista SAS- Ogłoszenie archiwalne

Praca Klient portalu Praca.pl / Informatyka / Programowanie / mazowieckie

Firma realizująca projekty informatyczne w Unii Europejskiej poszukuje kandydatów na stanowisko Konsultanta/Programisty SAS.

Konsultant/Programista SAS

Miejsce pracy: mazowieckie

Zadania:

Do zakresu obowiązków osoby, która obejmie powyższe stanowisko należeć będzie:

  • optymalizacja procesów ekstrakcji, transformacji i ładowania danych (ETL) w hurtowni danych w banku oraz migracja hurtowni z SAS wersja 8 na 9
  • analiza istniejących procesów ETL hurtowni danych pod kątem optymalizacji
  • projektowanie i implementacja zoptymalizowanych procesów ETL w SAS Data Integration Studio
  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz procedur eksploatacyjnych
  • przeprowadzenie testów wewnętrznych i porównawczych zoptymalizowanych   procesów ETL
Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy przy hurtowni danych, relacyjnych baz danych i programowaniu w języku SQL i w SAS
  • znajomość narzędzi SAS, w tym Data Integration Studio
  • znajomość systemu operacyjnego Unix
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji
  • odpowiedzialność i orientację na cel
  • dodatkowym atutem będzie znajomość baz danych Oracle oraz języka PL/SQL
Oferujemy:
  • wysokie zarobki i premie
  • pakiet szkoleń i świadczeń pozapłacowych
  • stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)