Konsultant/Programista SAS
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Konsultant/Programista SAS

Poznaj stanowisko:
Programista

Programista - osoba zajmująca się tworzeniem i rozwojem oprogramowania. Ogólnie rzecz ujmując - zadaniem programisty jest opracowywanie i wdrażanie do użytku programów komputerowych, np. programów zarządzających bazami danych, programów aplikacyjnych (np. edytory), systemowych, narzędziowych. Przy programach bardziej złożonych konieczna jest zazwyczaj współpraca kilku lub nawet kilkunastu ...

czytaj więcej: Programista

Praca Programista

Konsultant/Programista SAS - Ogłoszenie archiwalne

Praca Klient portalu Praca.pl / Informatyka / Programowanie

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Programista JEE - Java - SQL TeamQuest mazowieckie

Projektant Programista TeamQuest mazowieckie

Programista MS Dynamics AX & technical writer TeamQuest mazowieckie

Programista - Web developer TeamQuest mazowieckie

Programista - projektant - J2EE - Oracle TeamQuest mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Firma realizująca projekty informatyczne w Unii Europejskiej poszukuje kandydatów na stanowisko Konsultanta/Programisty SAS.

Miejsce pracy: mazowieckie

Zadania:

Do zakresu obowiązków osoby, która obejmie powyższe stanowisko należeć będzie:

  • optymalizacja procesów ekstrakcji, transformacji i ładowania danych (ETL) w hurtowni danych w banku oraz migracja hurtowni z SAS wersja 8 na 9
  • analiza istniejących procesów ETL hurtowni danych pod kątem optymalizacji
  • projektowanie i implementacja zoptymalizowanych procesów ETL w SAS Data Integration Studio
  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz procedur eksploatacyjnych
  • przeprowadzenie testów wewnętrznych i porównawczych zoptymalizowanych   procesów ETL
Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy przy hurtowni danych, relacyjnych baz danych i programowaniu w języku SQL i w SAS
  • znajomość narzędzi SAS, w tym Data Integration Studio
  • znajomość systemu operacyjnego Unix
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji
  • odpowiedzialność i orientację na cel
  • dodatkowym atutem będzie znajomość baz danych Oracle oraz języka PL/SQL
Oferujemy:
  • wysokie zarobki i premie
  • pakiet szkoleń i świadczeń pozapłacowych
  • stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16313 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.