Podobne oferty pracy

Konsultant/Starszy Konsultant ds. Telefonicznej Sprzedaży

Wakacje.pl S.A.

Gdańsk Wrzeszcz

Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk Wrzeszcz
Zakres obowiązków:
  • realizacja planów sprzedaży zgodnie ze strategią firmy,
  • obsługa połączeń przychodzących – brak akwizycji,
  • profesjonalna opieka nad Klientem - udzielanie informacji o produktach i promocjach,
  • dbałość o prawidłowe przygotowanie dokumentów dotyczących podróży,
  • budowanie pozytywnych relacji z nowymi i obecnymi klientami,
  • uczestnictwo w projektach strategicznych realizowanych przez firmę.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów),
  • min. roczne doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży telefonicznej – podparte sukcesami,
  • mile widziane doświadczenie w branży turystycznej,
  • silne nastawienie na osiąganie celów (między innymi sprzedażowych, jakościowych, efektywnościowych),
  • zaangażowanie i konsekwencja w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • komunikatywność i motywacja do pracy,
  • odpowiednie podejście do Klientów i Współpracowników,
  • bardzo dobra dykcja,
  • dyspozycyjność 40 h tygodniowo (praca wg grafika w tym dwa weekendy w miesiącu).
  • znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę,
  • system premiowy, umożliwiający osiąganie wysokich dochodów,
  • pakiet szkoleń wstępnych i podnoszących kwalifikacje, które przygotują Cię do nowych obowiązków,
  • „delegacje pod palmami” – służbowe wyjazdy zagraniczne w ramach czasu pracy,
  • wiele okazji na wygranie atrakcyjnych wycieczek zagranicznych oraz innych nagród,
  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, kartę sportową, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe),
  • miłą, nieformalną atmosferę, fajny zespół, kawę i herbatę (a nawet mleko!) bez limitu,
  • pracę w centrum Wrzeszczu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Enovatis S.A

Dane firmy

Traugutta 115C
80-226 Gdańsk-Wrzeszcz
pomorskie

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej

Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej to osoba odpowiedzialna za sprzedaż i obsługę klientów drogą telefoniczną. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: telefoniczna prezentacja oraz sprzedaż usług, realizacja ustalonego planu sprzedaży, obsługa klienta, dbanie o dobry wizerunek firmy. Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej powinien mieć ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl