Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    14 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant systemu kadry - płace

DAMAL Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2903 dni temu

Ogłoszenie numer: 1083259, z dnia 2016-05-13

Firma rozpoczęła swoją działalność na rynku komputerowym w kwietniu 1993 roku, działamy już 18-ty rok w branży oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • konsultacje z klientami,
  • prowadzenie projektów wdrożeniowych,
  • prowadzenie szkoleń z wdrażanych modułów,
  • przygotowanie dokumentacji powdrożeniowej,
  • analiza i definiowanie wymagań klienta,
  • utrzymywanie kontaktu z klientami w zakresie świadczonych usług.

Wymagania

  • znajomość zasad i przepisów kadrowo-płacowych,
  • umiejętność prowadzenia szkoleń dla użytkowników końcowych,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,

Mile widziane:

  • doświadczenie w realizacji wdrożeń systemu enova lub innego systemu klasy erp,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • komunikatywność,
  • chęci i umiejętności szybkiego uczenia się.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pracę w młodym zespole,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • narzędzia pracy (m.in. telefon komórkowy, laptop),
  • możliwości rozwoju poprzez udział w szkoleniach oraz uczestnictwo w innowacyjnych projektach.