Podobne oferty pracy

Konsultant Telefoniczny ds. Sprzedaży (projekt wydawniczy)

Klient portalu Praca.pl

64 dni

Warszawa

Ogłoszenie numer: 1474830, z dnia 2017-01-18

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: kons/12/16

Opis stanowiska

  • Kontakt z Klientem,
  • Sprzedaż produktów wydawniczych (fachowe publikacje - z reguły dot. zmian w przepisach),
  • Udzielanie wszelkich niezbędnych informacji.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w Call Center na projektach z branży wydawniczej,
  • Komunikatywność i motywacja do pracy,
  • Odpowiednie podejście do Klientów i Współpracowników,
  • Dobra dykcja,
  • Dyspozycyjność min. 20 h tygodniowo.

Oferujemy

  • Pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin,
  • Umowę zlecenie - atrakcyjne wynagrodzenie: stawki 13-16 zł brutto/godz.,
  • Szkolenia - zapewniamy szkolenia z technik sprzedaży i szkolenia produktowe,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Elastyczny grafik,
  • Dobrą atmosferę, nowoczesne otoczenie i dogodną lokalizację.

Poznaj stanowisko: Konsultant Telesprzedaży

Konsultant telesprzedaży jest to osoba, która telefonicznie sprzedaje produkty oraz usługi firmy klientom biznesowym i indywidualnym, a także udziela informacji na temat produktów oraz buduje pozytywne relacje z klientami. Konsultant telesprzedaży powinien mieć wykształcenie min. średnie oraz umiejętności w obsłudze komputera w stopniu dobrym i doświadczenie w ...

Rekrutują z Praca.pl