Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    14 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant / Wdrożeniowiec

DAMAL Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2728 dni temu

Ogłoszenie numer: 1354470, z dnia 2016-11-04

DAMAL Sp. z o.o. jest firmą informatyczną, która od ponad 20 lat oferuje doradztwo, sprzedaż, wdrożenia i opiekę powdrożeniową w zakresie oprogramowania klasy ERP - enova ERP, AssecoBS WAPRO i Symfonia. Dostarczamy również rozwiązania indywidualne, a także oprogramowanie integrujące w/w rozwiązania między sobą oraz z systemami innych producentów: m.in. SKILLS, ILUO, Shoper, Maconomy.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz nowymi projektami poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Udział w projektach wdrożeniowych
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników
  • Analiza i definiowanie wymagań klienta
  • Parametryzacja oprogramowania z uwzględnieniem potrzeb Klienta
  • Wsparcie dla użytkowników pracujących na systemie kadrowo-płacowym

Wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wiedza z zakresu kadr i płac
  • Znajomość przepisów prawa pracy
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z oprogramowaniem enova lub innym  klasy ERP

Oferujemy

  • interesującą pracę w profesjonalnym zespole konsultantów
  • szkolenia
  • rozwój zawodowy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (motywacyjny system wynagradzania)