Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    9 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
Praca.pl Praca Dolnośląskie Konsultant ds. Wdrożeń Dolnośląskie
Konsultant Wdrożeniowy Comarch ERP XL

INFORTES Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
2852 dni temu

INFORTES Sp. z o.o. specjalizuje się we wdrażaniu informatycznych systemów wspomagających zarządzanie firmą (ERP, CRM, BI). Od 12 lat współpracujemy z COMARCH S.A. i jesteśmy jednym z największych w kraju partnerów tej firmy. Naszymi klientami są średniej wielkości i duże firmy produkcyjne, handlowe oraz usługowe. Realizujemy wdrożenia głównie w południowo-zachodniej Polsce. W naszej ofercie mamy również tworzenie oprogramowania uzupełniającego systemy Comarch w oparciu o narzędzia i usługi wbudowane w Comarch API, Microsoft MS SQL Server oraz wykorzystujące CrystalReports, Transact-SQL i technologię .NET.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Analiza potrzeb Klienta
  • Konfiguracja systemu
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników
  • Nadzór nad uruchomieniem
  • Wsparcie Klienta po wdrożeniu
  • Nadzór nad realizacją projektów

Wymagania:

  • Doświadczenie we wdrażaniu lub administrowaniu systemami klasy ERP (mile widziane Comarch ERP XL lub Comarch ERP Optima)
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość SQL, Crystal Reports i Reporting Services mile widziana

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczeń poprzez uczestnictwo w pełnych wyzwań projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie ubezpieczenia grupowego
  • Służbowy telefon do celów prywatnych
  • Profesjonalne wprowadzenie w obowiązki
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne zakończone certyfikatami
  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach naszej firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy - https://pl-pl.facebook.com/Infortes
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym (przy czym nie wykluczamy innych optymalnych dla kandydatów form współpracy)