Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    1 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    13 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Konsultant ds. Wdrożeń Pomorskie
Konsultant wdrożeniowy Dynamics AX

Nigel Frank International
pomorskie, Gdańsk, Gdynia, Sopot
praca stacjonarna
2570 dni temu

Nigel Frank International jest światowym liderem doradztwa personalnego, który specjalizuje się w rekrutacji tylko Microsoft Dynamics (AX, NAV i CRM), SharePoint i BI oraz kadry kierowniczej.
Oferujemy najwięcej stanowisk pracy w dziedzinie MS Dynamics, SharePoint i BI. Nigel Frank International szybko stał się liderem na rynku, w rekrutacji Microsoft Dynamics i oferuje wiele miejsc pracy z zakresu Microsoft Dynamics, SharePoint i Business Intelligence.

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot
Nr ref.: ax1233a

lokalizacja: Pomorze / Trójmiasto / Gdynia / Gdansk / Sopot

Dla jednego z naszych kluczowych klientów poszukujemy specjalisty w zakresie wdrożenia i wsparcia systemu Dynamics AX, który będzie pełnił rolę eksperta ds. rozwiązań ERP (DAX) głównie w obszarze finansów

Opis:
  • uczestnictwo w upgradzie systemu Dynamics AX 2012
  • analiza potrzeb użytkowników i wprowadzanie dodatkowych optymalizacji usprawniających korzystanie
  • udział we wdrożeniu systemu Dynamics AX w dalszych oddziałach grupy globalnie
  • szkolenie użytkowników
Wymagania:
  • doświadczenie minimum dwa lata w realizacji projektów wdrożeniowych Microsoft AX w wybranych obszarach (szczególnie finanse, ale logistyka, sprzedaż, produkcja mile widziane)
  • umiejętność prowadzenia dokumentacji tworzonych modyfikacji
  • praktyczna znajomość i doświadczenie w realizacji procesów wdrożeniowych w całym cyklu życia projektu
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
Klient oferuje:
  • atrakcyjne warunki pracy
  • stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego
  • uczestnictwo w projekcie na skalę globalną
  • praca w międzynarodowym zespole