Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant wdrożeniowy Dynamics NAV

Nigel Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2252 dni temu

Nigel Frank International - Global Leaders in Dynamics Recruitment

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0902
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Zapewnienie wsparcia technicznego Użytkownikom Navision (NAV);
  • Odpowiedzialność za monitorowanie zautomatyzowanych procesów, celem zapewnienia prawidłowej pracy systemu;
  • Odpowiedzialność za rozwiązywanie incydentów technicznych oraz zgłoszeń serwisowych
  • Przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnych zmian systemowych, w oparciu o wymagania zebrane od Kluczowych Użytkowników;
  • Koncentracja na świadczeniu usług ukierunkowanych na zapewnienie satysfakcji klienta;
  • Bliska współpraca z wewnętrznymi zespołami programistów, w zakresie rozwoju systemu o nowe funkcjonalności;
  • Raportowanie postępów w realizacji powierzonych zadań.
WYMAGANIA:
  • Bardzo dobra znajomość MS Dynamics NAV (wersja od 2013 w górę);
  • Zdecydowane ukierunkowanie na potrzeby klienta i jakość świadczonych usług;
  • Gotowość do okazjonalnych podróży krajowych i zagranicznych;
  • Umiejętność dobrej komunikacji, elastyczność oraz zdolność do pracy pod presją czasu;
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym komunikację.
OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełny etat( lub B2B w zależności od preferencji);
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez Firmę;
  • Samodzielne stanowisko z pełną odpowiedzialnością za prowadzone sprawy;
  • Możliwość korzystania z karty sportowej dofinansowywanej przez Firmę.