Konsultant Zespołu Sprzedaży Contact Center Banku Pekao

Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.

Kraków

 Centrum Bankowości Bezpośredniej - spółka Banku Pekao

Najlepsze Contact Center w Polsce:

Posiadamy Statuetki Telemarketera Roku 2017 w trzech Kategoriach:
Obsługa Klienta, HelpDesk, Inne Projekty!

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref.: Praca.pl/Konsultant ZS

Opis stanowiska:
  • Zachęcanie Klientów Banku Pekao do skorzystania z produktów i usług bankowych dostosowanych do ich potrzeb
  • Budowanie relacji z Klientami Banku
  • Dbałość o profesjonalny wizerunek Banku

Wymagania:
  • POZYTYWNE NASTAWIENIE - warunek konieczny :)
  • Chęćrozwoju w bankowości i w sprzedaży, nawet jeśli to początek Twojej kariery zawodowej
  • Komunikatywność i miły głos
  • Dyspozycyjność na poziomie  co najmniej 120h w tym połowę zmian w godzinach popołudniowych (do 21) + 2 soboty w miesiącu
  • Zaangażowanie i nastawienie na cel
  • Entuzjazm i zaangażowanie (bez względu na to ile masz lat) – w naszej Firmie doceniamy doświadczenie osób starszych, jak również zapał osób młodych

Oferujemy:
  • Stawka: 14-20 pln, a za dobre wyniki dodatkowe, BARDZO ATRAKCYJNE wynagrodzenie
  • Elastyczność (dogodne godziny pracy, na które masz wpływ) i bezpieczeństwo (stabilność zatrudnienia w realizacji zadań dla największego prywatnego Banku w Polsce)
  • Pakiet atrakcyjnych szkoleń (za które Ci płacimy od razu po szkoleniu)
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w Grupie kapitałowej Banku Pekao
  • Preferencyjną ofertę produktów bankowych
  • Liczne okazje do integracji
  • Możliwość wymiany doświadczeń między pokoleniami – współpracujemy z osobami, które rozpoczynają karierę zawodową, jak i z osobami, które mają już bogate doświadczenie

Zobacz jak pracujemy i jaki mamy dystans do siebie, odwiedź nasz profil na na facebook'u:

www.facebook.com/cbbcontactcenter

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm).

Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że przez Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie jest administratorem moich danych osobowych, że dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizowania wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem, że moje dane osobowe będą przekazywane wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez Firmę umów. Nadto oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam/em pouczona/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawianiu w przypadku, gdy są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych

Zakres obowiązków specjalisty do spraw sprzedaży produktów bankowych definiuje już sama nazwa stanowiska. W poszczególnych jednostkach obowiązki te mogą nieznacznie różnić się między sobą, jednak w każdym przypadku opierać się one będą o bezpośrednią i pośrednią pracę z klientem indywidualnym lub biznesowym, opracowywanie dla niego precyzyjnej oferty, oraz negocjowanie warunków podpisywanych ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl