Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant

INSPIRE CONSULTING sp. z o.o.
Olsztyn
praca stacjonarna
3351 dni temu

Ogłoszenie numer: 612022, z dnia 2015-02-20

Firma INSPIRE CONSULTING sp. z o.o. świadczy usługi doradcze w zakresie obsługi procesów inwestycyjnych realizowanych przez sektor publiczny oraz prywatny. Realizujemy zadania dotyczące poszczególnych etapów cyklu życia projektu lub kompleksowo obsługujemy inwestycję. Specjalizując się w projektach infrastrukturalnych świadczymy usługi doradztwa unijnego oraz biznesowego. Więcej informacji można znaleźć pod adresem: www.inspire-consulting.pl

Konsultant

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska

  • weryfikacja możliwości pozyskiwania dofinansowania, w szczególności ze środków PO WER 2014-2020, PO IR 2014-2020 oraz poszczególnych RPO na realizację projektów własnych firmy bądź Klientów,
  • przygotowywanie wszelkich dokumentów związanych z aplikowaniem o dotację, w tym w szczególności wniosków o dofinansowanie,
  • udział w realizacji dofinansowanego projektu jako członek zespołu zarządzającego projektem lub ekspert merytoryczny.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne, prawnicze lub administracyjne,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowania, w szczególności z PO KL, PO IG lub RPO,
  • mile widziana znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Kodeksu Cywilnego, zasad prowadzenia postępowań przetargowych oraz zasady konkurencyjności w rozumieniu PO KL,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • rozwinięte zdolności analityczne,
  • inicjatywa i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy.

Oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • szkolenia i stałe podnoszenie swoich kwalifikacji,
  • szansę rozwoju i awansu w strukturach firmy,
  • miłą atmosferę pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.