Kontroler jakości

Gi Group Sp z o.o.

Gorzów Wielkopolski

10 dni temu

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570, certyfikat ISO 9001: 2008.

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Nr ref.: 07/12/17

Zakres obowiązków:

  • Wizualna i jakościowa kontrola produktów zgodnie z procedurami
  • Tworzenie raportów pokontrolnych oraz prowadzenie dokumentacji
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Dobry wzrok i pamięć
  • Spostrzegawczość oraz dokładność
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową, z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u klienta po okresie próbnym
  • Premię do wynagrodzenia podstawowego
  • Pracę w systemie 3 zmianowym
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzule. Aplikacje bez obligatoryjnej zgody nie będą rozpatrywane.
Poniższa klauzula jest obligatoryjna:
1.Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)
Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.
Poniższa klauzula jest opcjonalna:
2. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182

Poznaj

O nas?

Gi Group jest międzynarodową firmą wspierającą pracodawców w usprawnianiu procesów wewnętrznych związanych z zatrudnianiem i szkoleniem pracowników. Od ponad 10 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania HR i oferuje pełen zakres usług HR w tym m.in. rekrutacje stałe i tymczasowe, doradztwo personalne oraz outsourcing. Gi Group w Polsce posiada 14 oddziałów i 9 SMS w miastach na terenie całego kraju.

Proces rekrutacji

KrokRozmowa telefoniczna
KrokSpotkanie rekrutacyjne
KrokPropozycja współpracy

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiada za kontrolę przebiegu procesu produkcyjnego i zapewnienie odpowiedniej jakości wytworzonych produktów, zgodnie z obowiązującymi normami ISO i wymaganiami odbiorców. Określa standardy, które będzie musiał spełnić finalny produkt i dobrać narzędzia oraz model produkcji, który zapewni osiągnięcie tego celu. Na podstawie tych ustaleń tworzy kompleksowy plan procesu produkcji oraz ...
Specjalista ds. Kontroli Jakości Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości