Koordynator ds. pozyskiwania kontraktów (BHP)
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Koordynator ds. pozyskiwania kontraktów (BHP)

Poznaj pracodawcę

ul. Jesionowa 22 pok. 42
40-158 Katowice
woj. śląskie
www.globetek.pl

Poznaj stanowisko:
Koordynator ds. Sprzedaży

Koordynator do spraw Sprzedaży to osoba, która zajmuje się kierowaniem sprzedażą produktów danej firmy. Do głównych obowiązków tego pracownika należy: utrzymywanie bieżących kontaktów z klientami, pozyskiwanie nowych klientów, sprawdzanie i modyfikowanie zamówień, sprawdzanie kondycji finansowej klientów, monitorowanie spływu należności, przygotowywanie i wysyłanie ...

czytaj więcej: Koordynator ds. Sprzedaży

Praca Koordynator ds. Sprzedaży

Koordynator ds. pozyskiwania kontraktów (BHP) - Ogłoszenie archiwalne

Praca Globetek Sp. z o.o. / Budownictwo / Geodezja / Doradztwo / Konsulting / Inżynieria / Projektowanie / Sprzedaż / Obsługa klienta / lubelskie / home office

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Koordynator Sprzedaży Zewnętrznej CAPITAL SERVICE SA lubelskie

Koordynator ds. Sprzedaży Leroy Merlin Polska Sp. z o.o. lubelskie

Doradca ds. Produktów Biznesowych | segment micro, sme, korpo Dom Kredytowy Notus S.A lubelskie

Doradca ds sprzedaży z językiem niemieckim PARETTi Rekrutacja lubelskie

Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży - jęz. łotewski B.P.O. Poland lubelskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Globetek dla swojego klienta – czołowej jednostki certyfikującej – poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: home office

Obowiązki:
  • Prowadzenie rynkowych działań rozwojowych w zakresie nadzorów i inspekcji BHP na budowie (pozyskiwanie kontraktów),
  • Współpraca przy tworzeniu ofert dla klientów,
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji oraz raportowanie
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu kontraktów w obszarze inwestycji budowlanych,
  • Mile widziane uprawnienia pozwalające na realizowanie nadzoru BHP w budownictwie,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Swoboda w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów i relacji biznesowych,
  • Znajomość sytuacji rynkowej w zakresie inwestycji w sektorze budowlanym,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dużą samodzielność i elastyczność działania wynikającą z mobilności stanowiska i możliwości pracy w trybie home-office,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop),
  • Współpracę w międzynarodowym gronie specjalistów
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS