Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta

lubelskie, Lublin

2016-08-15

Kadra zarządzająca, Marketing / Reklama / PR

lubelskie
Polecamy

wczoraj

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta

Polecamy

wczoraj

lubelskie, Zamość
lubelskie, Warszawa

Koordynator ds. pozyskiwania kontraktów (BHP)- Ogłoszenie archiwalne

Praca Globetek Sp. z o.o. / Budownictwo / Geodezja / Doradztwo / Konsulting / Inżynieria / Projektowanie / Sprzedaż / Obsługa klienta / lubelskie / home office

Globetek dla swojego klienta – czołowej jednostki certyfikującej – poszukuje kandydatów na stanowisko:

Koordynator ds. pozyskiwania kontraktów (BHP)

Miejsce pracy: home office

Obowiązki:
  • Prowadzenie rynkowych działań rozwojowych w zakresie nadzorów i inspekcji BHP na budowie (pozyskiwanie kontraktów),
  • Współpraca przy tworzeniu ofert dla klientów,
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji oraz raportowanie
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu kontraktów w obszarze inwestycji budowlanych,
  • Mile widziane uprawnienia pozwalające na realizowanie nadzoru BHP w budownictwie,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Swoboda w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów i relacji biznesowych,
  • Znajomość sytuacji rynkowej w zakresie inwestycji w sektorze budowlanym,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dużą samodzielność i elastyczność działania wynikającą z mobilności stanowiska i możliwości pracy w trybie home-office,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop),
  • Współpracę w międzynarodowym gronie specjalistów