Ogłoszenie numer: 1752400, z dnia 2017-08-16

Firma o ugruntowanej pozycji Polskie Centrum Rekrutacji i Informacji: Pracownicy Info Sp. z o.o. specjalizuje się w rekrutacji pracowników z Ukrainy i Białorusi i aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator ds. rekrutacji

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • budowanie relacji z partnerami biznesowymi na Ukrainie i stale poszukiwanie kandydatów spełniających warunki pracodawcy
  • organizacja i realizacja projektów rekrutacyjnych
  • budowanie i zarządzanie bazą Kandydatów
  • prowadzenie obsługi administracyjnej zatrudnionych pracowników
  • współudział w realizacji strategii sprzedażowej firmy : tłumaczenia na jęz rosyjski, edycja ofert pracy
  • gromadzenie i tworzenie informacji w portalach społecznościowych
  • tworzenie cyklicznych raportów w ramach prowadzonych projektów
  • budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami agencji

Wymagania

  • biegła znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego (jest warunkiem koniecznym)
  • min. 2 lata potwierdzonego doświadczenia zawodowego w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych branża pośrednictwa pracy
  • ( mile widziane referencje )
  • wiedza z zakresu prawa pracy oraz ustawy o zatrudnieniu pracowników tymczasowych, oraz zatrudniania obcokrajowców
  • samodzielność w prowadzeniu powierzonych spraw i projektów;
  • gotowość do pracy pod presją czasu, komunikatywność i dokładność w realizacji zadań
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w pełnym wymiarze godzin ( pełny etat )
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie zależne od uzyskiwanych efektów.
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę
  • współudział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów dających możliwość rozwoju
  • pracę w zgranym i ambitnym międzynarodowym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Zgodnie z obowiązującym prawem Pracownicy.Info nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. rekrutacji

Kierownik do spraw rekrutacji kreuje i odpowiada za politykę rekrutacyjną firmy. W przypadku dużych firm współpracuje on z szefami działów w celu określenia zapotrzebowania na pracowników oraz wybiera agencje odpowiedzialne za prowadzenie naboru. W mniejszych zaś może on także osobiście prowadzić proces poszukiwania pracowników. Odpowiada on również za realizację działań z zakresu employer brandingu, koordynując ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl