Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator ds. sieci serwisów samochodowych

GROUPAUTO Polska Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
2467 dni temu

Ogłoszenie numer: 1680089, z dnia 2017-06-26

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie i opieka nad serwisami sieci
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z serwisami w podległym regionie
  • Organizacja szkoleń
  • Pomoc w organizacji akcji promocyjnych i szkoleń

Wymagania

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Samodzielność i umiejętność planowania pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + system premiowy
  • Samochód służbowy oraz inne narzędzia do pracy
  • Możliwość uczestnictwa w licznych szkoleniach
  • Możliwość rozwoju zawodowego