Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator Działu Spedycji Międzynarodowej

FALLWORK Sp zo.o.
wielkopolskie, Poznań, Plewiska
praca stacjonarna
2645 dni temu

Ogłoszenie numer: 1497840, z dnia 2017-01-25

FallWork Sp zo.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy działającej w branży TSL, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie, Poznań, Plewiska

Opis stanowiska

  • koordynacja pracy działu spedycji drogowej
  • zarządzanie nowo powstającym zespołem
  • rozwój produktów FTL - poszukiwanie przewoźników i ładunków
  • negocjowanie stawek i warunków transportu
  • wystawianie dokumentów, faktur
  • realizacja działań windykacyjnych
  • kontakt z klientami, przewoźnikami i handlowcami
  • weryfikacja przewoźników
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze spedycji drogowej na samodzielnym stanowisku
  • preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe
  • zaawansowana znajomość MS Office, szczególnie programu Excel
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy
  • determinacja i orientacja na realizację celów
  • samodzielność i odpowiedzialność w działaniach

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • umowę o pracę (zawierana bezpośrednio z klientem)
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system premiowy
  • możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur firmy