Koordynator projektu PFRON

Fundacja Wspólnota Nadziei

Więckowice k/Zabierzowa i Kraków

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 1916882, z dnia 2018-02-14

Fundacja Wspólnota Nadziei działająca na rzecz osób niepełnosprawnych poszukuje koordynatora projektu pn. „Ku samodzielności, integracji i samostanowieniu. Kompleksowe wsparcie dorosłych osób niepełnosprawnych ze spektrum autyzmu." współfinansowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w okresie 01.04.2018 – 31.03.2021 r. Projekt ma na celu zwiększenie samodzielności dorosłych osób z autyzmem.

Miejsce pracy: małopolskie / Więckowice k/Zabierzowa i Kraków

Opis stanowiska

  • bieżące koordynowanie działań organizacyjno – administracyjnych i promocyjnych,
  • prowadzenie i koordynacja działań rekrutacyjnych,
  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • przygotowanie harmonogramów pracy terapeutów,
  • nadzorowanie pracy personelu projektu,
  • realizacja zamówień i zakupów,
  • opracowanie sprawozdań z realizacji projektu w zakresie merytorycznym,
  • bieżąca współpraca ze specjalistą ds. rozliczeń finansowych projektu,
  • analiza, planowanie i monitorowanie postępu finansowego,
  • współpraca z placówkami działającymi na rzecz osób niepełnosprawnych,
  • współpraca z PFRON.

Wymagania

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w koordynowaniu projektów (potwierdzone zaświadczeniem, świadectwem pracy lub innym dokumentem),
  • mile widziane wykształcenie wyższe,
  • znajomość zagadnień dot. organizacji pozarządowych oraz podmiotów ekonomii społecznej,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość dalszej współpracy po zakończeniu realizacji trzyletniego projektu,
  • możliwość wzięcia udziału w dodatkowych projektach realizowanych przez Fundację.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 25 marca 2018 r.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ" lub na adres:

Więckowice, ul. Ogrodowa 17,
32 – 082 Bolechowice

Jako temat wiadomości lub na kopercie proszę wpisać: koordynator projektu PFRON.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Koordynator Projektu

Koordynator projektu to osoba, która odpowiada za koordynację oraz nadzór techniczny nad danym projektem na wyznaczonym obszarze. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami, współpraca z kierownikiem merytorycznym, przygotowywanie umów, zamówień, protokołów odbioru i kontrola prac podwykonawców wg danych ...
Koordynator Projektu Praca Koordynator Projektu

Rekrutują z Praca.pl