Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Produktów

    Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    2 dni
    Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wprowadzanie nowych produktów na rynek oraz realizację celów sprzedażowych w segmencie edukacyjnym dla grupy wiekowej 7-10 lat, a w szczególności za: budowanie portfolio i koordynację procesu kreacji poprzez rozwój produktu/grupy produktów w...
Praca.pl Praca świętokrzyskie Kierownik ds. Promocji świętokrzyskie
Koordynator Regionalny ds. Merchandisingu i Promocji

DEM'a Promotion Polska Sp. z o.o.
świętokrzyskie, województwa: łódzkie, śląskie i świętokrzyskie - Częstochowa, Kielce, Piotrków Trybunalski
praca stacjonarna
3426 dni temu

Ogłoszenie numer: 549912, z dnia 2014-11-10

Wiodąca ogólnopolska agencja promocyjna specjalizująca się w działaniach marketing services, field marketing, promocje konsumenckie, eventy i wydarzenia specjalne, promocje handlowe, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje do współpracy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: świętokrzyskie, województwa: łódzkie, śląskie i świętokrzyskie - Częstochowa, Kielce, Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska

  • nadzorowanie oraz koordynacja pracy merchandiserów na podległym regionie

  • organizowanie akcji promocyjnych na podległym regionie

  • nadzorowanie oraz koordynacja pracy hostess/hostów

  • kontakt z przedstawicielami klientów

Wymagania

  • szukamy osoby zamieszkałej w Częstochowie lub w Kielcach, ewentualnie w okolicach tych miast

  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość podstawowych zasad merchandisingu

  • podstawowa znajomość zasad rozliczania umów cywilnoprawnych

  • znajomość obsługi programów komputerowych Microsoft Office

  • inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność zarządzania grupą podległych merchandiserów

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie

  • w trakcie okresu próbnego pracę na podstawie umowy cywilnoprawnej

  • sprzęt niezbędny do pracy: samochód, laptop, telefon

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko