Koordynator / Specjalista ds. szkoleń (motoryzacja)

Klient portalu Praca.pl

Warszawa

21 dni temu

Ogłoszenie numer: 1897789, z dnia 2018-01-31

IPK sp. z o. o. Doradztwo Personalne prowadzi rekrutacje dla polskich i zagranicznych firm z różnych branż na wszystkie poziomy stanowisk.
Obecnie dla jednego ze swoich Klientów, japońskiego importera z branży motoryzacyjnej, poszukuje osoby na samodzielne stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: SZK/01/18

Opis stanowiska

  • tworzenie i kontrola budżetu w zakresie szkoleniowo doradczym;
  • samodzielna organizacja projektów szkoleniowych pod względem logistycznym i administracyjnym;
  • przygotowanie materiałów szkoleniowych;
  • stały kontakt i wsparcie dla działów wewnętrznych;
  • współpraca z partnerami i dostawcami rozwiązań i usług szkoleniowych;
  • administrowanie bazą szkoleń oraz narzędziami i systemami szkoleniowymi w tym platformą elearningową (tworzenie filmów szkoleniowych i szkoleń na e-platformie);
  • samodzielne prowadzenie szkoleń w zakresie nowo wdrażanych narzędzi i procedur w organizacji;
    oraz prowadzenie coachingu dla pracowników.

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w realizacji i koordynacji szkoleń w dużej organizacji lub praca w consultingu w obszarze szkoleń;
  • doskonałe umiejętności z zakresu planowania i organizacji oraz zarządzania czasem;
  • rozumienie potrzeb klienta wewnętrznego;
  • bardzo dobre umiejętności zarządzania projektami i osiągania założonych celów;
  • umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie;
  • dokładność, rzetelność, terminowość i systematyczność;
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • prawo jazdy kategorii B (atutem będzie: prawo jazdy kat. A, patent motorowodny);
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej i znajomość zagadnień technicznych będzie atutem.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia językowe, zawodowe);
  • pakiet medyczny oraz pakiet sportowy;
  • możliwość podniesienia kompetencji w zakresie warsztatu trenerskiego.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Szkoleń

Specjalista do spraw rekrutacji i szkoleń, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za realizowanie procesu rekrutacji i prowadzenie szkoleń pracowniczych skierowanych zarówno do nowych pracowników, jak i mających na celu poszerzanie kwalifikacji osób obecnie zatrudnionych. Specjalista reguluje zatrudnienie w firmie lub instytucji w oparciu o ścisłe instrukcje przełożonych, opracowuje oferty ...
Specjalista ds. Szkoleń Praca Specjalista ds. Szkoleń

Rekrutują z Praca.pl