Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator Testów

ProData Consult Sp.z o.o
śląskie
praca stacjonarna
2597 dni temu
ProData Consult jest międzynarodową firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów IT dla potrzeb długo - i krótkoterminowych projektów. Centrala firmy mieści się w Kopenhadze, z siecią współpracujących oddziałów w Europie Zachodniej, ze szczególnym naciskiem na kraje skandynawskie. W zależności od tego, jak bardzo jesteś gotów podróżować, z ProData Consult uzyskasz najlepszą stawkę w mieście, w kraju lub za granicą:) Zostań niezależnym konsultantem IT w naszej międzynarodowej sieci i otwórz się na rynki europejskie!

Nr ref.: #7877
Zakres obowiązków
  • Koordynacja testów (nadzór oraz kontrola testerów).
  • Terminowe wykonywanie testów oraz scenariuszy testowych.
  • Przygotowywanie: planu testów, harmonogramu, re-testów, raportów z postępów.
  • Opiniowanie dokumentów projektowych, zakresu testów oraz scenariuszy testowych.
  • Defect Management także w zakresie współpracy z programistami (oraz dostawcami zewnętrznymi).
  • Zarządzanie środowiskami testowymi,  testami w HP ALM.
  • Wsparcie w testach Project Managera, eskalacja ryzyk do PM’a oraz wykonywanie innych zadań zleconych przez PM’a, Koordynatora Testów z banku lub Kierownika Zespołu testerów.
Wymagania:
  •  Min 3 letnie doświadczenie w koordynacji testów.
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu oraz koordynowaniu testów w sektorze finansowym.
  • Znajomość metodyki testów zgodnej ze standardem ISTQB.
  • Znajomość HP ALM lub HP QC.
Oferujemy:
  • Benefity: karta Medicover, karta Multisport.
  • Udział w nowych, strategicznych projektach.
  • Pracę w zespole profesjonalistów, z nastawianiem na wymianę wiedzy.
  • Pakiet relokacyjny oraz program rekomendacji.

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Branża: Finansowa / Bankowość.
Typ projektu: Rozwój systemu / Utrzymanie.
Lokalizacja: Kraków / praca w siedzibie klienta.

Możliwość pracy zdalnej: Nie.

Język projektu: polski / angielski (na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej).
Wynagrodzenie: 650 PLN/MD + VAT/ 13 650 PLN/M + VAT
Długość projektu: do 31.12.2017 r. / możliwe przedłużenie.
Start: 1.03.2017 (możliwe wcześniejsze zatrudnienie).
Współpraca typu: B2B.