Podobne oferty pracy

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości, ochrony osób i mienia, obsługi technicznej budynków.

W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator usług utrzymania czystości
Miejsce pracy: Białystok

Teren: Podlasie, Warmia i Mazury

Zadania
  • Organizowanie usługi na rzecz kontrahentów zgodnie z treścią zawartej umowy o świadczenie usług
  • Sprawowanie opieki nad obsługiwanymi Kontrahentami, dbanie o jakość wykonywanych usług.
  • Rekrutacja pracowników w powierzonym obszarze
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji
Wymagania
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w obsłudze dużego Klienta biznesowego mile widziane
  • Komunikatywność, otwartość
  • Zdolności organizacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w działaniu
Oferta
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenia
  • Odpowiednie narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)
Kontakt:

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane aplikowaniem na to stanowisko prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku:

Poznaj stanowisko: Koordynator / Supervisor

Koordynator w kadrze zarządzającej jest osobą odpowiedzialną za pracę całego zespołu pracowniczego, czuwającą nad poprawnym i terminowym wypełnianiem obowiązków służbowych pracowników, dbającą o przepływ informacji w strukturze pionowej i poziomej firmy oraz rozwiązującą bieżące problemy zgłaszane przez pracowników. Koordynator zapewnia odpowiedni poziom pracy poprzez wdrażanie systemów administracyjnych, monitorowanie ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl