Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Handlowego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 godz.
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator Zespołu Doradców Klienta

Bank BPH SA
Kraków
praca stacjonarna
3310 dni temu

Bank BPH, obecny na polskim rynku od ponad 20 lat, oferuje swoje produkty i usługi Klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom oraz Klientom korporacyjnym. Oferta Banku zawiera m.in.: kredyty, w tym gotówkowe i hipoteczne, konta osobiste, rachunki oszczędnościowe i depozytowe oraz karty kredytowe. Bank jest spółką publiczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 2009 roku jest Laureatem prestiżowego Programu Inwestor w Kapitał Ludzki - wyróżnienia dla wiodących firm w zakresie zarządzania i inwestowania w kapitał ludzki.

W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadami fair play. Chcemy być postrzegani jako Bank nr 1 pod względem zaufania i fair play w stosunku do Klientów, Pracowników, Interesariuszy i Społeczności, wśród których działamy.

Więcej informacji o Banku BPH dostępnych jest na naszej stronie: www.bph.pl

Bank BPH przykłada ogromną wagę do Różnorodności. Chcemy zatrudniać najwybitniejsze umysły, by tworzyć niewyczerpalne źródło pomysłów i możliwości. Wierzymy w zatrudnianie utalentowanych ludzi z różnych środowisk, z różnymi doświadczeniami i stylami – ludzi takich, jak Ty…

Lokalizacja: Kraków

Nr ref.: 2045921

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna min. za:
  • koordynowanie pracą Zespołu Doradców Klienta Detalicznego,
  • sprzedaż produktów i usług bankowych dla nowych i istniejących Klientów przy wykorzystaniu możliwości rynku lokalnego,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z obsługiwaną grupą Klientów,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku, poprzez formę i sposób obsługi Klientów,
  • realizację planów sprzedażowych.
Wymagania od Kandydatów:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne),
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w obsłudze Klienta Detalicznego i zarządzaniem zespołem,
  • umiejętność organizacji procesu sprzedaży oferty banku,
  • ukończony kurs kasjerski (mile widziane),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • zorientowanie na cel.
Wybranym osobom oferujemy:
  • przejrzysty system wynagrodzeń
  • bogaty pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju w Banku, który za swoje podejście do pracowników został wyróżniony tytułem Inwestora w Kapitał Ludzki,
  • możliwość podejmowania wyzwań realizowanych ze wsparciem doświadczonych ekspertów,
  • możliwość pracy w międzynarodowej korporacji, w młodym, entuzjastycznym zespole,
  • Networking.

Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli: “Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez Bank BPH S A, z siedzibą w Gdańsku, przy ul. płk. Jana Pałubickiego 2, 80-175, Gdańsk.”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Więcej informacji o możliwościach rozwoju kariery w Banku BPH na naszych profilach: LinkedIn Bank BPH, Bank BPH Careers Poland, GoldenLine oraz YouTube. Zapraszamy do odwiedzin: