Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Korektor Gdańsk
Korektor / Edytor Tekstu

Instytut Morski w Gdańsku
Gdańsk
praca stacjonarna
2837 dni temu

Ogłoszenie numer: 1136715, z dnia 2016-06-21

Instytut Morski w Gdańsku poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • korekta tekstów;
  • redakcja językowa, stylistyczna, ortograficzna, interpunkcyjna;
  • redagowanie techniczne wydruków;
  • kontrola merytoryczna tekstów;
  • tworzenie tekstów.

Wymagania

  • kierunkowe wykształcenie wyższe (filologia polska, dziennikarstwo, edytorstwo);
  • doświadczenie w przeprowadzaniu korekty tekstów;
  • mile widziane doświadczenie w korekcie tekstów naukowych;
  • bardzo dobra znajomość zasad gramatyki i ortografii języka polskiego oraz wyczucie stylu;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym;
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy;
  • zaangażowanie i motywacja do działania;
  • zaawansowana umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office.

Oferujemy

  • możliwość pracy w stabilnej, stale rozwijającej się firmie;
  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego.