Zobacz więcej ofert pracy

Korepetytor matematyki

Mobilna Szkoła Matematyki akwadrat
Łódź
praca stacjonarna
2748 dni temu

Ogłoszenie numer: 1319880, z dnia 2016-10-10

Mobilna Szkoła Matematyki akwadrat jest najstarszą i największą w kraju mobilną szkołą matematyki. Jesteśmy zdobywcą tytułu"Firma Roku 2011” oraz partnerem merytorycznym największego w kraju serwisu dla uczniów i korepetytorów. Działając na rynku edukacyjnym od wielu lat, jesteśmy wiarygodnym i sprawdzonym partnerem zarówno dla klientów jak i współpracowników.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • zajęcia z dojazdem na wybranym terenie miasta

Wymagania

  • wykształcenie uzyskane/uzyskiwane na kierunku matematycznym (ocena na dyplomie min. dobra w przypadku absolwentów oraz średnia ocen min. 4.0 w przypadku studentów);
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych;
  • podstawowa wiedza merytoryczna w zakresie przedmiotu umożliwiająca prowadzenie zajęć z uczniami na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum;
  • motywacja i umiejętność doskonalenia merytorycznych, dydaktyczno-metodycznych oraz wychowawczych kompetencji nauczycielskich;
  • punktualność, komunikatywność, otwartość, kultura osobista;
  • dyspozycyjność w wymiarze pozwalającym na prowadzenie zajęć z 3 uczniami w tygodniu (mile widziana dyspozycyjność w większym wymiarze);
  • gotowość do dojazdu na zajęcia na wybranym przez korepetytora terenie miasta.

Oferujemy

Naszym współpracownikom staramy się oferować możliwie jak najkorzystniejsze warunki organizacyjne, formalne oraz finansowe, dzięki czemu współpraca z Mobilną Szkołą Matematyki akwadrat jest ciekawym i pozytywnym doświadczeniem dla naszych uczniów i korepetytorów. Korzyści:

  • praca w pierwszej i największej w kraju mobilnej szkole matematyki;
  • praca godzinach wybranych przez korepetytora;
  • możliwość wyboru najkorzystniejszego dla korepetytora terenu prowadzenia zajęć;
  • praca w wymiarze godzin zadeklarowanym przez korepetytora;
  • praca z uczniami na poziomie oraz w wieku wskazanym przez korepetytora;
  • autonomia korepetytora w wyborze metod nauczania i materiałów dydaktycznych;
  • wynagrodzenie za zajęcia odwołane przez ucznia bez zachowania odpowiedniego wyprzedzenia;
  • wartościowe w pełni udokumentowane doświadczenie w pracy zawodowej;
  • legalne zatrudnienie, opłacane składki na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne;
  • przejrzysty system wynagrodzeń oraz terminowość wypłat;
  • konkurencyjne stawki;
  • referencje stanowiące rekomendację pracownika dla innych pracodawców.