Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz Elektroepilacji

    ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.   Warszawa, Ochota    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   4 242 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów, Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy, Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetolog / Kosmetyczka

Klient portalu Praca.pl
Toruń
praca stacjonarna
2697 dni temu

Ogłoszenie numer: 1369895, z dnia 2016-11-08

Obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska

  • Profesjonalna kosmetyka twarzy i ciała
  • Praca na aparaturze : Laser, RF, LPG, Laser frakcyjny, Mezoterapia mikroigłowa itd.
  • Zabiegi Spa na ciało
  • Manicure, pedicure, makijaż, mile widziana stylizacja paznokci i przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe min. I stopnia
  • Doświadczenie zawodowe
  • Wysoka kultura osobista
  • Pogodne usposobienie
  • Dobra komunikatywność i kreatywność
  • Znajomość i przestrzeganie higieny pracy
  • Dyspozycyjność (praca w soboty)

Oferujemy

  • Pracę w młodym Zespole
  • Umowę o Pracę, Umowę Zlecenie, Umowę na pół etatu
  • Dobre warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego