Najnowsze oferty pracy

  • Kosmetolog

    La MakeUp Sp. z o.o.   Warszawa, Wola, CH Wola Park     praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Opis stanowiska: Planowanie zabiegu kosmetologicznego właściwie dobranego do rodzaju i kondycji skóry, Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań, Dobieranie środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji domowej, Prowadzenie dokumentacji...
  • Specjalista Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetolog SPA

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
2354 dni temu

Prestiżowy, Butikowy Hotel FARMONA Bussines & SPA zlokalizowany w Krakowie, posiada 30 pokoi, w tym 3 apartamenty. Hotel jest pięknie usytuowany w parku pełnym stuletnich dębów. Właścicielem Hotelu jest jeden z czołowych polskich producentów kosmetyków Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA Sp. z o.o.. W Hotelu mieści się elegancka Restauracja Magnifica oraz najpiękniejsze SPA w Krakowie. SPA urządzone jest w stylistyce balijskiej, a zabiegi wykonują indonezyjscy terapeuci.

FARMONA Hotel Business & SPA
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref.: K/SPA/KOS/1017

Zadania na stanowisku:
  • Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało,
  • Wykonywanie zabiegów relaksacyjnych i rytuałów SPA – w tym masaże,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy, komfort Klientów i miłą atmosferę miejsca.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe – preferowana: kosmetologia,
  • Minimum 2 – letnie doświadczenie na stanowisku pracy o podobnym zakresie zadań,
  • Znajomość różnych technik masaży: m.in. klasyczny, drenaż limfatyczny, lomi lomi,
  • Wysoka kultura osobista, miła aparycja i pogodne usposobienie,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy samodzielnej jak i zespołowej,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy,
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej,
  • Miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego w gronie profesjonalistów.