Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz Elektroepilacji

    ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.   Warszawa, Ochota    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   4 242 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Opis stanowiska: Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów, Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy, Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
  • Specjalista Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetolog

LASER DELUX
Warszawa
praca stacjonarna
2580 dni temu

Ogłoszenie numer: 1574304, z dnia 2017-03-27

W związku z dynamicznym rozwojem salon Kosmetyki Laserowej Laser DeLux®,

zatrudni osobę do pracy na stanowisku:

Kosmetolog

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

  • minimum wykształcenie wyższe licencjackie, kierunek kosmetologia;
  • doświadczenie w zawodzie,
  • wiedza z zakresu dermatologii,
  • zaangażowanie w pracę,
  • umiejętności sprzedażowe,
  • kierowanie się dobrem klienta - umiejętność pracy w zespole,
  • życzliwe nastawienie.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami,
  • pracę na najnowocześniejszym sprzęcie,
  • ciągły rozwój,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną i karnet sportowy,
  • satysfakcjonującą pełną wyzwań pracę w zespole ambitnych ludzi.