Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz Elektroepilacji

    ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.   Warszawa, Ochota    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   4 242 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów, Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy, Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
  • Specjalista Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetyczka

Gravitan Poland Sp. z o. o.
Raszyn
praca stacjonarna
2738 dni temu

Ogłoszenie numer: 1349436, z dnia 2016-10-19

 Nasza klinika Beauty Clinics to wyjątkowe miejsce,
w którym odzyskasz młodość, zdrowie i świetne samopoczucie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kosmetyczka

Miejsce pracy: Raszyn

Opis stanowiska

  • przeprowadzanie konsultacji oraz wykonywanie profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało w oparciu o najwyższe standardy jakościowe z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń
  • udział w pozyskiwaniu nowych Klientów

  • dbanie o tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – kosmetologiczne
  • doświadczenie w pracy z Klientami w zakresie kosmetologii
  • umiejętność wykonywania manicure i pedicure
  • profesjonalizm
  • komunikatywność, otwartość
  • dyspozycyjność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Oferujemy

  • dobre warunki finansowe
  • pracę w systemie zmianowym w młodym i rozwijającym się zespole
  • miłą atmosferę oraz przyjazne środowisko w pracy