Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz Elektroepilacji

    ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.   Warszawa, Ochota    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   4 242 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska: Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów, Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy, Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
  • Specjalista Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetyczka

TWOJA FARMACJA Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa Wilanów
praca stacjonarna
2583 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem aptek Cosmedica aktualnie poszukujemy

do apteki w Warszawie (Wilanów, ul. Vogla) osoby na stanowisko:
Kosmetyczka
Zadania:
  • wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki (m.in. mikrodermabrazja, aromaterapia, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i dłonie)
  • wykonywanie masażu twarzy i dłoni
  • wykonywanie analizy skóry twarzy, dłoni i włosów oraz prezentacja i omówienie wyników z Klientem
  • polecanie i sprzedaż dermokosmetyków
  • obsługa Klienta i budowanie stałych relacji z Klientem
  • dbałość o stanowisko pracy i wizerunek firmy
Wymagania:
  • wykształcenie kosmetologiczne (lub w trakcie)
  • wiedza i praktyki w kierunku pielęgnacji twarzy i ciała
  • umiejętność terapii i masażu twarzy, dłoni
  • umiejętność obsługi urządzeń kosmetycznych i wykonywania zabiegów kosmetycznych
  • mile widziane doświadczenie pracy w zawodzie
  • komunikatywność
Jeżeli spełniasz powyższe warunki, oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z pominięciem okresu próbnego,
  • Otwartą ścieżkę kariery w strukturze wciąż rozwijającej się organizacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet medyczny, pakiet MultiSport.

Poznaj

Cosmedica

COSMEDICA to ogólnopolska, dynamicznie rozwijająca się grupa farmaceutyczno-dermokosmetyczna. Posiadamy placówki na terenie całego kraju i prowadzimy sprzedaż internetową. Proponujemy ponad 24 000 produktów i fachowe doradztwo. Jesteśmy blisko tych, z myślą o których, tworzymy naszą ofertę.