Ogłoszenie numer: 215794, z dnia 2012-06-18

Sekrety Piękna – Nowoczesne Centrum Urody

zatrudni od zaraz osobę na stanowisko:

Kosmetyczka

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało;
  • praca na urządzeniach kosmetycznych;
  • masaże;
  • manicure, pedicure;
  • zagęszczanie rzęs.

Wymagania

  • minimalne doświadczenie zawodowe 1,5 - 2 lata;
  • doświadczenie w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała;
  • umiejętność pracy na urządzeniach kosmetycznych;
  • wysokie umiejętności interpersonalne oraz profesjonalna obsługa Klienta.

Oferujemy

  • pracę w nowoczesnym, stale rozwijającym się Centrum Urody w młodym i zintegrowanym gronie;
  • zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia na jasnych zasadach.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Kosmetyczka

Kosmetyczka to osoba, która wykonuje zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej (zachowawczej), leczniczej i upiększającej. Do głównych obowiązków kosmetyczki należy: organizowanie stanowiska pracy zgodnie z wymogami i przepisami bhp i sanitarnymi, wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej z uwzględnieniem pielęgnacji kończyn górnych i dolnych, w tym zabiegu manikiuru i pedikiuru, ...

Rekrutują z Praca.pl