Zobacz więcej ofert pracy

Kreślarz, Drafter

VALMONT Polska Sp. z o.o.
Siedlce
praca stacjonarna
3340 dni temu

Firma Valmont Industries Inc. jest światowym liderem w produkcji słupów i masztów oświetleniowych. W Polsce jest największym producentem w swojej branży. Nasze wyroby, produkowane w zakładzie w Siedlcach wysyłane są do wielu krajów i spełniają najwyższe wymagania jakościowe obowiązujące na rynkach europejskich. Mając na uwadze dalszy rozwój firmy w Polsce poszukujemy osób na stanowisko:

Praca w Dziale Technicznym
Miejsce pracy: Siedlce

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie rysunków złożeniowych i wykonawczych detali
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego technicznego, preferowane mechanika i budowa maszyn
  • Bardzo dobrej obsługi programów: Solid Works i AutoCAD
  • Bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego
  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży metalowej
  • Podstawowej wiedzy z zakresu wykonywania konstrukcji stalowych
Oferujemy:

Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Stwarzamy możliwość aktywnego uczestnictwa w rozwoju firmy w oparciu o długoletnie doświadczenie całej korporacji.

Poznaj

Valmont Polska Sp. z o.o. powstała w lipcu 1994 roku jako joint venture VALMONT INDUSTRIES INC. USA i MOSTOSTAL Siedlce S.A. W kooperacji w oddziałem VALMONT-u we Francji i MOSTOSTALEM Siedlce Valmont Polska organizowała sprzedaż stalowych słupów oświetleniowych na rynku polskim. W roku 1996 udziałowcy zadecydowali o dalszej rozbudowie firmy i budowie zakładu produkcyjnego w Siedlcach. W roku 1997 inwestycję zrealizowano i zaczęto pełną produkcję kompletnych ocynkowanych słupów oświetleniowych.