Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Kreślarz Łódź
Kreślarz / Asystent projektanta

sys.con Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
3205 dni temu

Ogłoszenie numer: 741236, z dnia 2015-07-17

Biuro projektowe automatyki przemysłowej
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Praca w biurze projektowym
  • Rysowanie schematów elektrycznych w systemach CAE

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym (Elektrotechnika, Automatyka, Robotyka)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Mile widziana znajomość programu EPLAN
  • Mile widziana znajomość j.niemieckiego

Oferujemy

  • Możliwości dalszego rozwoju
  • Kontakt z nowymi technologiami
  • Naukę norm i zasad projektowania
  • Dobre przygotowanie do dalszej kariery zawodowej