Najnowsze oferty pracy

  • Krojczy - Laminiarz (bez doświadczenia)

    Sunreef Venture S. A.   Gdańsk, ul. Doki 1    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 godz.
    Krojenie i układanie tkanin z włókna szklanego na formie zgodnie z rysunkiem, Przygotowywanie - czyszczenie form do produkcji.
Zobacz więcej ofert pracy

Krojczy

Manpower
Wałbrzych
praca stacjonarna
3632 dni temu

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Krojczy
Praca Tymczasowa
Miejsce pracy: Wałbrzych
Nr Ref.: KR/028/MRC

Zadania:
  • Tworzenie i wykańczanie szablonów pod wysoki standard
  • Wykrawanie elementów materiału według określonych wzorów
  • Naprawa i modyfikowanie istniejących wykrojów
Wymagania:
  • Wykształcenie krawieckie i/lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi narzędzi i urządzeń mechanicznych (wykrawarki, noże krawieckie)
  • Ponadprzeciętne zdolności manualne
  • Dokładność, spostrzegawczość
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia uznaniowa
  • Praca w systemie zmianowym
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.