Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opole Księgarz Opole
Księgarz - Sprzedawca

MATRAS Spółka Akcyjna
Opole
praca stacjonarna
3347 dni temu

Ogłoszenie numer: 607334, z dnia 2015-01-28

Matras jest liderem dystrybucji książek na polskim rynku. W księgarniach na terenie Polski Matras oferuje ponad 130.000 tytułów książek i kilka milionów egzemplarzy od literatury pięknej poprzez biografie po książki dla dzieci. Oferta sieci jest skierowana do czytelników o różnych zainteresowaniach. Czytelnicy znajdą u nas nie tylko bestsellery i nowości, ale także pozycje niszowe i poszukiwane przez koneserów.

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska

  • obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • dbanie o prawidłową ekspozycję towaru

Wymagania

Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają:

  • umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem
  • ogólna znajomość literatury
  • umiejętność pracy w zespole, aktywność i inicjatywa w działaniu
  • poczucie estetyki, wysoka kultura osobista oraz rzetelność i uczciwość zawodowa
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość obsługi komputera,
  • dyspozycyjność

a ponadto są osobami:

  • dokładnymi, uczciwymi i odpowiedzialnymi
  • umiejącymi współpracować w zespole

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia branżowe
  • pracę w dynamicznym zespole