Księgowa / Księgowy

AUDIT Doradztwo Personalne

Gorzów Wielkopolski

11 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontrola formalna, rachunkowa i merytoryczna dokumentów
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów
  • Dekretacja dokumentów
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego
  • Bieżąca weryfikacja prawidłowości zapisów księgowych
  • Okresowe uzgadnianie obrotów i sald kont księgowych
  • Przygotowywanie rejestrów VAT
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych ZUS oraz raportów do GUS
  • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych

 WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie ekonomiczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu zobowiązań
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dokładność
  • Sumienność

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy