Księgowy/Księgowa ze znajomością języków

CPL JOBS Sp. z o.o.

792 dni temu

Księgowy/Księgowa ze znajomością języków
Nr ref.: JO-1006-16428PK

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta międzynarodowej i bardzo rozpoznawalnej firmy o zasięgu globalnym, która wywodzi sie z USA a w Polsce rozwija swoje centra biznesowe poszukujemy osób na stanowisko:

 

Księgowy/Księgowa ze znajomością języków

 

Zakres obowiązków:

 • Prowadzenie całości spraw związanych z rachunkowością, zobowiązaniami podatkowymi, należnościami oraz księgą główną
 • Controling finansowy
 • Kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym w obszarze powierzonych obowiązków
 • Przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrzne

Wymagania:

 • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
 • Znajomość jęz. Angielskiego na poziomie min. B2,  i
 • Znajomosc jęz. Francuskiego  na poziomie min. B2 lub
 • Znajomość jęz. Niemieckiego na poziomie B2 lub
 • Znajomość jęz. Czeskiego na poziomie B2
 • Dobra organizacja pracy własnej
 • Zdolności analityczne oraz umiejętnośc samodzielnego podejmowania decyzji
 • Znajomość pakietu MS Office oraz innych programów księgow-płacowych

Oferujemy:

 • Opiekę medyczną
 • Prace w miedzynarodowym zespole
 • Szeroki pakiet socjalny
 • Szkolenia i możliwości rozwoju wewnątrz organizacji
 • Pracę w różnych działach księgowych w zależności od posiadanego doświadczenia
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Agencja wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 4061.

www.cpljobs.pl

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez CPL Jobs Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-001, Al. Jerozolimskie 81, REGON 142578192, NIP 7010256845 (dalej: CPL Jobs) w celach związanych z procesami rekrutacji w tym na udostępnienie moich danych przyszłemu pracodawcy na rzecz którego działa CPL Jobs oraz w celu ustalenia warunków przed zawarciem umowy o pracę. Zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez CPL Jobs również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia i może być w każdej chwili odwołana. CPL Jobs informuje, że dane mogą być udostępnione innym podmiotom grupy CPL na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Jednocześnie oświadczam, że wszystkie dane, które są włączone do CV i podania o pracę zostały dostarczone do firmy CPL Jobs dobrowolnie i są one prawdziwe. Przyjmuję do wiadomości, że dane osobowe usunięte zostaną przez CPL Jobs niezwłocznie w sytuacji odwołania przeze mnie zgody, a także w sytuacji gdy nie będzie możliwa aktualizacja moich danych. Firma CPL Jobs poinformowała mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych, oraz prawie żądania ich aktualizacji. Przyjmuję do wiadomości, iż dane potencjalnego pracodawcy zostaną mi udostępnione po zweryfikowaniu przez CPL Jobs kwalifikacji zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych."

Poznaj

CPL JOBS Sp. z o.o.

CPL Jobs Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku, w Irlandii. Od 2006 roku działamy na rynku ogólnopolskim. Ponad 20 lat doświadczenia w rekrutacji sprawiło, że CPL Jobs może zaoferować swoim Klientom i Kandydatom wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. W naszych kontaktach z kandydatami stawiamy na długofalowe relacje. Zapewniamy stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku, doradzamy też w kwestii rozwoju kariery i wyboru optymalnego typu zatrudnienia. Pozwól nam poznać i zrozumieć swoje potrzeby, a pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele.

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy

Rekrutują z Praca.pl