Podobne oferty pracy

Księgowy / Księgowa

inFakt Biuro Rachunkowe sp. z o.o.

Barczewo, Bartoszyce, Braniewo, Dobre Miasto, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Gołdap, Iława, Kętrzyn, Lidzbark, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Morąg, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Olsztynek, Orneta, Ostróda, Pasłęk, Szczytno

Ogłoszenie numer: 1863496, z dnia 2017-12-13

inFakt Biuro Rachunkowe

Poszukujemy doświadczonych księgowych z naturalnym talentem do obsługi przedsiębiorców z całej Polski.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Barczewo, Bartoszyce, Braniewo, Dobre Miasto, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Gołdap, Iława, Kętrzyn, Lidzbark, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Morąg, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Olsztynek, Orneta, Ostróda, Pasłęk, Szczytno

Opis stanowiska

  • indywidualna i kompleksowa obsługa klientów,
  • samodzielne prowadzenie KPiR zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań,
  • sporządzenia deklaracji PIT i VAT,
  • prowadzenie spraw płacowych i kadrowych,
  • proaktywny kontakt z klientami mailowy i telefoniczny,
  • sporządzanie zestawień i analiz dla klientów,
  • kontakt z urzędami.

Wymagania

  • masz lub planujesz założyć własną działalność gospodarczą,
  • posiadasz minimum 2 - letnie doświadczenie w rozliczaniu KPiR,
  • jesteś osobą kompetentną i odpowiedzialną,
  • świetnie się komunikujesz i zrozumiale tłumaczysz zawiłości podatkowe,
  • masz naturalny talent do budowania i nawiązywania kontaktów,
  • do każdego klienta podchodzisz indywidualnie,
  • umiesz zarządzać swoim czasem.

Oferujemy

  • atrakcyjne finansowe warunki współpracy,
  • możliwość dowolnego ustalania godzin dostępności,
  • CRM do zarządzania klientami,
  • aplikację do rozliczania klientów,
  • wsparcie merytoryczne i techniczne naszych specjalistów,
  • szkolenia i wdrożenie,
  • klientów z różnych branż z całej Polski.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl