Kucharz zmianowy

RESTAURACJA BASZTA PISZ

Pisz

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 1935053, z dnia 2018-03-14

RESTAURACJA BASZTA PISZ

Restauracja Baszta Pisz istnieje od 1999 roku.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kucharz zmianowy

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Pisz

 

Opis stanowiska

Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kieruje on zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest zapewnienie sprawnej organizacji funkcjonowania kuchni oraz odpowiedniej jakości podawanych potraw.

Wymagania

W pracy kucharza najistotniejszy jest zmysł smaku i węchu oraz zmysł estetyczny i poczucie elegancji. Pracownik ten powinien cechować się: podzielnością uwagi oraz samodzielnością i inicjatywą, która pozwoli na opracowanie nowych potraw. Poza tym powinien mieć dobrą kondycję fizyczną oraz pamięć - gdyż w codziennej pracy styka się z wieloma potrawami. Musi być on dokładny, cierpliwy oraz umieć współdziałać z innymi pracownikami.

Oferujemy

  • pracę przez cały rok,
  • umowę o pracę,
  • stawka godzinowa – 20 zł netto,
  • samodzielność stanowisko.

Wynagrodzenie

Od 4000 do 6000 PLN

 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Restauracja Baszta Pisz

RESTAURACJA BASZTA ISTNIEJE OD 1999 ROKU.

MIEŚCI SIĘ W BUDYNKU O TRZECH KONDYGNACJACH.

PARTER- KUCHNIA, PIERWSZE I DRUGIE PIĘTRO SALE KONSUMPCYJNE O ŁĄCZNEJ LICZBIE MIEJSC 45 DODATKOWO POSIADA OGRÓDEK CZYNNY OD 15 KWIETNIA DO 15 PAŻDZIERNIKA 150 MIEJSC KONSUMPCYJNYCH

Poznaj stanowisko: Kucharz

Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Kucharz Praca Kucharz

Rekrutują z Praca.pl