Podobne oferty pracy

Tintschl Polska jest agencją rekrutacyjną współpracującą ze swoim niemieckim partnerem, jakim jest grupa Tintschl (www.tintschl.de) aktywnie działającą na niemieckim rynku pracy od roku 1997. Tintschl AG posiada aktualnie 10 agencji pracy tymczasowej w całych Niemczech. Specjalizujemy się w rekrutowaniu na stanowiska techniczne. Rekrutujemy głównie inżynierów i informatyków oraz pracowników fizycznych.

 

Dla naszego niemieckiego klienta z branży budowy maszyn/samochodowej poszukujemy aktualnie lakierników ze znajomością języka niemieckiego do pracy w miejscowości Gotha.

Lakiernik przemysłowy/samochodowy
Miejsce pracy: Gotha, Norymberga
Opis stanowiska:
  • Lakierowanie części karoserii/samochodów ciężarowych lub naczep

  • Lakierowanie przemysłowe części maszyn

Wymagania:
  • Doświadczenie w lakierowaniu samochodów/maszyn przemysłowych (co najmniej 2 lata)

  • Wykształcenie techniczne co najmniej zawodowe (mechanik/lakiernik samochodowy, ślusarz itp.)

  • Dobra znajomość j. niemieckiego (weryfikacja umiejętności językowych podczas rozmowy kwalifikacyjnej)

Oferujemy:
  • Umowę o pracę z niemiecką agencją pracy tymczasowej z pełnym pakietem socjalnym

  • Zatrudnienie długoterminowe w jednym zakładzie z grafikiem podwyżek

  • Mieszkanie zapewnia pracodawca

  • Pomoc w logistyce i wszelkich formalnościach w języku polskim

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Lakiernik

Lakiernik jest to osoba malująca, lub nakładająca farbę na określone elementy. Praca lakiernika nie należy do najprostszych, wymaga odpowiednich umiejętności, czyli dokładności i wielkiego skupienia. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: przygotowanie powierzchni, nakładanie powłoki lakierniczej, suszenie jej, albo utrwalanie powierzchni różnymi technikami, a także bieżąca konserwacja i kontrola ...

Załącz pliki do aplikacji

Aplikuj profilem
Nieuzupełniony profilUzupełnij

Rozmiar pliku 15MB | .bmp, .doc, .docx, .gif, .gzip, .jpeg, .jpg, .odt, .pdf, .pjpeg, .png, .rar, .rtf, .tiff, .txt, .xls, .xlsx, .zip

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl