Lakiernik samochodowy z dobrą znajomością j. niemieckiego
pl / en

Poznaj stanowisko: Lakiernik

Lakiernik jest to osoba malująca lub nakładająca farbę na określone elementy. Praca lakiernika nie należy do najprostszych, wymaga odpowiednich umiejętności, czyli dokładności i wielkiego skupienia. Do głównych obowiązków tego pracownika należy m.in.: przygotowanie powierzchni, nakładanie powłoki lakierniczej, suszenie jej, albo utrwalanie powierzchni różnymi technikami, a także bieżąca konserwacja i kontrola ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

dziś

Motoryzacja, Serwis / Technika / Montaż

Niemcy, Niemcy

dziś

Motoryzacja, Przemysł / Produkcja

2016-06-27

Niemcy, całe Niemcy

2016-06-26

2016-06-24

Lakiernik samochodowy z dobrą znajomością j. niemieckiego- Ogłoszenie archiwalne

Praca WINCKLER PERSONAL Sp. z o.o. / Motoryzacja / Serwis / Technika / Montaż / Niemcy

Daj się poznać niemieckiemu Pracodawcy! Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. jest ogólnopolską agencją pośrednictwa pracy, specjalizującą się od blisko 4 lat w rekrutacji polskich Pracowników do przedsiębiorstw na terenie Polski oraz Niemiec. W związku z rekrutacją dla niemieckiego Klienta, obecnie poszukujemy Fachowców z dobrą znajomością języka niemieckiego na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

OBOWIĄZKI:

  • Lakierowanie aut metodą natryskową oraz sporadycznie innymi metodami;
  • Wybór odpowiednich narzędzi i środków w zależności od metody;
  • Lakierowanie części z tworzyw sztucznych i metalu;
  • Kontrola jakości lakierowanych elementów.

WYMAGANIA:

  • Dobra znajomość j. niemieckiego;
  • Doświadczenie na stanowisku lakiernika samochodowego minimum 5-letnie;
  • Dokładność, profesjonalizm i doskonałe umiejętności w zawodzie lakiernika;
  • Znajomość technik i metod lakiernictwa, w szczególności lakierowania za pomocą pistoletu;
  • Wykształcenie w zakresie lakiernictwa będzie dodatkowym atutem;
  • Prawo jazdy oraz własne auto – wymóg konieczny.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie w Niemczech;
  • Niemiecką umowę o pracę;
  • Ubezpieczenie i odprowadzanie składek na terenie Niemiec;
  • Pomoc koordynatorów w polskiego oraz niemieckiego biura w sprawach organizacyjnych.